Szafa VIVE – społeczność, którą połączył recykling ubrań

220

Spółka IVE Profit Center uruchomiła pierwszy serwis lifestyle’owy w oparciu o odzież używaną. Portal łączy miłośników mody i entuzjastów recyklingu. Nowa strona działa pod adresem www.szafavive.pl.

Grupa VIVE, lider w branży recyklingu tekstyliów, stale rozwija obszar swojej działalności, będąc przy tym przedsiębiorcą odpowiedzialnym społecznie. W skład grupy wchodzi wiele spółek, w tym IVE Profit Center zajmująca się rozwojem i zarządzaniem sieci wielkopowierzchniowych sklepów z niepowtarzalną odzieżą. Cenione wartości firmy sprawiły, że powstało coś naprawdę interesującego. Serwis dedykowany jest wszystkim, którzy interesują się modą i są wrażliwi na ochronę środowiska. Każdy może wejść na stronę i stworzyć swoją własną szafę. Wypełnij formularz zgłoszeniowy lub zarejestruj się przez Facebooka i inspiruj innych swoim stylem!

Pokaż swoją szafę

Na stronie każdy użytkownik może założyć konto, które pozwoli stworzyć szafę, gdzie można dodawać własne stylizacje lub inspiracje pod nowe zestawy. Serwis jest interaktywny i pozwala komunikować się z innymi użytkownikami. Można obserwować galerie innych szafowiczów i komentować ich zdjęcia. Dzięki temu osoba, która stworzy własny zestaw, może pokazać go innym miłośnikom mody i poznać ich opinie na temat własnych stylizacji.

Zainspiruj się

Nowy portal Szafa VIVE to również baza wiedzy zarówno dotycząca tematów związanych z modą, jak i działań dotyczących recyklingu. Każdy użytkownik może pozyskać informację na temat stylów ubioru, poczytać porady stylistki i poznać najnowsze trendy. W sekcji „Baza wiedzy” znajdują się również artykuły z cyklu Do IT Yourself, gdzie szafowicze poznają sposoby na stworzenie własnych kompozycji z materiałów tekstylnych, które urozmaicą każdą stylizację. Inną zakładką portalu jest sekcja Inspiracje, gdzie znajdziecie wiele propozycji ubioru na każdą pogodę. Każdy zestaw ubrań został stworzony z tekstyliów zakupionych w VIVE Profit, sieci wielkopowierzchniowych sklepów z niepowtarzalną odzieżą używaną. Portal ma za zadanie uwrażliwić ludzi na kwestie ochrony środowiska poprzez świadome kupowanie odzieży z recyclingu, jednocześnie gwarantując fajną zabawę przy tworzeniu własnych stylizacji.

Zaangażuj się

Portal konsumencki stworzony przez VIVE Profit to miejsce, w którym możecie mieć wpływ na rozwój serwisu. Szafowicze będą mogli brać udział w cyklicznych konkursach, z ciekawymi nagrodami. Pokazując swoje stylizacje, odbiorcy mogą uczestniczyć w sesjach zdjęciowych czy zakupach ze stylistką.

Jasny i przejrzysty układ strony oraz intuicyjna nawigacja umożliwiająca swobodne poruszanie się po zakładkach zachęca i cieszy oko. Witryna zaprojektowana jest w technice RWD (Responsive Web Design), tak aby jej wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do rozmiaru okna urządzenia, na którym jest wyświetlany. Strona zapewnia możliwość zapisu do newslettera, za pomocą którego będziecie otrzymywać zbiór najlepszych propozycji. Za koncepcję i przygotowanie witryny odpowiedzialna jest agencja LUCKYYOU Interactive.

Ekologia+Moda+Technologia=Innowacja. Takie rozwiązania kochamy najbardziej!

PODZIEL SIĘ