Świąteczne prezenty dla estetów

479
źródło: SydBotanica

Jeśli nadal nie znaleźliście odpowiedniego prezentu dla bliskiej osoby, która lubi zarówno ładne, co praktyczne przedmioty – przychodzimy z pomocą. Te propozycje z pewnością sprawią, że w oku obdarowanego pojawi się błysk. 

Źródło: shop.famsf.org

Album z dziełami Gustava Klimta

Album to zawsze dobry pomysł. Jest kopalnią inspiracji i balsamem dla artystycznej duszy. Można wciąż do niego wracać, przeglądać, dowiadywać się nowych rzeczy. My proponujemy ten z dziełami Gustava Klimta. Sprawi, że ponurą zimę spowije złoto.

 

 

Źródło: rzeczownik.com

Kalendarz w mewy

Kalendarz na 2018 rok to prezent zarówno praktyczny, jak i cieszący oko. To propozycja, która będzie alternatywą dla identycznych notesów co roku kupowanych w sieciówce. Ten kalendarz w print w mewy jest w miękkiej oprawie i zabezpiecza go foliowa obwoluta. Wykonała go koreańska marka ICONIC, którą znajdziecie na rzeczownik.com

 

Źródło: sydbotanica.com

Błyszczyk w muszli

Piękny i pomysłowo wykonany błyszczyk do ust zamknięty w muszelce. Pozostawia na ustach przyjemne uczucie nawilżenia i z pewnością przyda się podczas zimowych spacerów. Można go także zawiesić na łańcuszku. Błyszczyk od marki SYD BOTANICA.

 

Źródło: cloudmine.pl

Filiżanka JAD

A może filiżanka na poranną kawę? W takiej od JAD z pewnością wszystkie poranki będą piękniejsze, niezależnie od tego, co czeka Was po wyjściu z domu. Naczynia od tej marki z pewnością dodadzą artystycznego charakteru każdej kuchni.

 

 

Źródło: pakamera.pl

Plakat Stranger Things

Są tu jacyś fani serialów? A może macie osobę do obdarowania, która lubi Stranger Things? Jeśli tak, właśnie znaleźliście dla niej prezent – wyjątkowy plakat wykonany przez Paulę Dudek. Format 50×70 spersonalizuje wnętrze i sprawi, że ulubieni bohaterowie będą Wam towarzyszyć za każdym razem po otwarciu drzwi do domu.

 

 

Przeczytaj również: Królowa jest tylko jedna. Czego słuchaliśmy w 2017 roku?