ROZMÓWKI FaBiz: Ubrania Rabbit Rabbit przynoszą szczęście

294

Rabbit Rabbit! to polsko-duńska marka odzieżowa, skupiona wokół pozytywnych emocji: ubrania mają wzbudzać radość. Inspiracje czerpane są z baśniowego, romantycznego świata, co przekłada się na wykorzystywane materiały. Dominują oryginalne printy oraz śmiałe połączenia faktur i kolorów. Eksperymenty z trendami zestawiane są z ponadczasową, kobiecą estetyką. Dla RabbitRabbit! bardzo ważna jest jakość wykorzystywanych materiałów oraz dbałość o najmniejszy szczegół. Wszystkie modele powstają w niewielkiej pracowni krawieckiej w okolicach Krakowa, gdzie doświadczone krawcowe czuwają nad każdym detalem.

Jakość czy ilość?

Jakość.

Szklanka jest do połowy pusta czy pełna?

Pełna oczywiście.

Leader czy follower? 

Leader.

Co Cię inspiruje?

Ludzie, zwierzęta, świat

Co lubisz, a czego unikasz?

Różnorodność, kreację, muzykę, malarstwo holenderskie, czarną kawę w pracy, Cosmopolitan, a to po pracy, wieczorem w knajpie; rodzina jest dla mnie bardzo ważna.

Staram się nie unikać niczego, kto wie co czeka za zakrętem.

Twój ulubiony projekt to…

RabbitRabbit!

Jak wygląda Twój dzień?

Siłownia, kawa, biegnę potem do biura, dalej: spotkania, maile, konsultacje, każdy dzień jest inny tak naprawdę. Tak lubię.

Piękno czy umysł?

To i to.

Kolekcja Free Spirit dostępna na rabbitrabbit.pl

Kolekcja jesień-zima 2016/17

Wraz z nadejściem jesieni, RabbitRabbit! zabiera nas w podróż po baśniowym świecie, pełnym inspirujących wzorów, kolorów i połączeń. Najnowsza kolekcja, to esencja ducha marki: nie brakuje tu dziewczęcych fasonów i romantycznej atmosfery.

W kolekcji „Free Spirit” na pierwszy plan wysuwają się eklektyczne połączenia. Przeciwieństwa się przyciągają – zwiewnym jedwabiom towarzyszy mięsista, ciężka wełna, pojawiają się oryginalne zestawienia kolorów, materiałów, aplikacji. Inspirowane latami 70-tymi modele nawiązują do estetyki retro, ale i królującego na wybiegach trendu „granny chic”.

Kolekcja RabbitRabbit! to przede wszystkim zabawa formą, konwencją, trendami. Wzrok przykuwają niecodzienne połączenia faktur oraz fasonów, ciekawe detale. Królują tutaj wzory. Zwierzęce motywy pojawiają się w oryginalnej i zabawnej odsłonie: królik z logo wskakuje na sweter w odcieniu intensywnego oranżu, ptak w locie – symbol wolności, delikatności, wdzięczności – znalazł się na patchworkowej aplikacji jednej z kurtek. Poszczególne sylwetki wyróżniają modne kwiatowe printy i kolorowe pasy. Mocne nawiązanie do trendów widoczne jest wśród proponowanych przez markę fasonów: długości midi, kurtek-bomberek, przedłużanych płaszczy. Są też śmiałe inspiracje estetyką retro, takie jak kwiatowe nadruki czy charakterystyczne aplikacje, guziki i dziewczęce kołnierzyki, a także przypominające żabot wykończenia koszul i sukienek. Obok nich znalazło się miejsce dla prostych form: krótkich swetrów, eleganckich bluzek i spódnic. W efekcie powstała kolekcja charakterystyczna i oryginalna. RabbitRabbit! to baśniowa przygoda dla współczesnych romantyczek.

Zdjęcia: Edyta Potrząsaj

Modelka: Estera Kos / Uncover Models

Makijaż i włosy: Katarzyna Raczyńska