Puma x Rihanna prezentują kultowe sneakersy Creeper na lato 2016

366
Puma x Rihanna, fot. materiały prasowe

Współpracy marki Puma z topową artystką młodego pokolenia – Rihanną nie widać końca! Nic dziwnego, skoro produkty pochodzące z tej kolaboracji sprzedają się w zawrotnym tempie, a klienci proszą o więcej. 

Piosenkarka w świecie mody odnalazła się znakomicie! Funkcjonuje nie tylko jako projektantka, ale także dyrektor kreatywna oraz ambasadorka marki Puma. Zarówno Rihanna, jak i Puma nie spoczywają na laurach. Na sezon lato 2016 prezentują kolejną wersję kolorystyczną uwielbianych przez fanów brandu – Creeperów. The Creeper łączą w sobie styl Rihanny i sportowe dziedzictwo Pumy.

Ambasadorka marki w swoich projektach nie zapomina o sportowym charakterze butów, dodając im lekkiej ostrości. Na sezon lato 2016, Rihanna stworzyła trzy zupełnie nowe wersje kolorystyczne. Sneakersy pojawią się w wersji zielono-bordowej oraz czarnej zamszowej. Kultowa, rozpoznawalna przez fanów marki charakterystyczna fala zrobiona jest z delikatnej satyny. Trzeci z kolekcji but zrobiony ze skóry, pojawi się w białym kolorze.

The Creeper były pierwszymi sneakersami, które Rihanna stworzyła przy współpracy z marką Puma. Kultowemu modelowi Puma Suede artystka dodała odrobiny buntowniczego charakteru. Od momentu pojawienia się na półkach sklepowych, Creepery nieustanie są jednymi z najbardziej pożądanych sneakersów sezonu!

Niestety cały nakład nowych kolorów Creepersów wyprzedał się w ciągu 35 minut!

PODZIEL SIĘ