Tymi nietypowymi prezentami zaskoczysz Mamę 

326

Czasem najlepszym prezentem jest wspólnie spędzony czas. A możliwości jest naprawdę wiele! Oto, co można zrobić razem z mamą (uwzględniając jej zainteresowania!).

WSPÓLNY WEEKEND 

Spa – warto odciągnąć mamę od codziennych obowiązków. To ona zawsze dba o wszystko i wszystkich – najwyższa pora, by ktoś zadbał tylko o nią. Spa to jedno z tych miejsc, gdzie można się zregenerować, odpocząć oraz zadbać o swoje wewnętrzne i zewnętrzne piękno w eleganckim otoczeniu.

Hotel SPA Dr Irena Eris – Krynica Zdrój

City break – krótkie, weekendowe wyjazdy do znanych miast to fantastyczny sposób na spędzenie wspólnego czasu. Zwiedzanie, smakowanie lokalnej kuchni, poznawanie okolic, w których nigdy się nie było. Wiele miejsc jest praktycznie na wyciągnięcie ręki – wiele linii lotniczych oferuje tanie loty do Pragi, Berlina czy Wiednia. To tylko przykładowe destynacje, jednak można się także pokusić o bardziej odległe zakątki.

Praga

Aktywnie – jeśli mama jest fanką sportowych aktywności, takich jak nordic walking, jazda na rowerze lub bieganie, warto zabrać ją w miejsce, gdzie będzie mogła realizować swoje pasje. Dla przykładu: w Barlinku powstało Polskie Centrum Nordic Walking z ponad 50 kilometrowymi, świetnie oznakowanymi trasami o trzech poziomach trudności, zaś przez Szlak Stu Jezior biegnie jedna z pierwszych tras rowerowych.

Leniwy weekend – jeśli słodkie lenistwo, to tylko w pięknym otoczeniu. Zależnie od preferencji można wybrać luksusowe gospodarstwa agroturystyczne, polskie winnice czy wspaniały kompleks Term Bukovina.


Jak umilić mamie jej święto i jednocześnie wyrazić wszystkie swoje uczucia? Zdecydowanie gadżetami, które będą jej o tym przypominać codziennie.

>> Subskrybuj kanał YouTube FashionBiznes

 

KOSMETYKI LEKIEM NA CAŁE ZŁO

Czytaj dalej…