Polka zaprezentuje swoją kolekcję podczas Arab Fashion Week w Dubaju

1066

Sylwia Romaniuk to polska projektantka słynąca z przepięknych, bogato zdobionych sukni. Jej stylistykę doceniło już wiele wiernych klientek, jednak to nie wszystko. Projektanta otrzymała zaproszenie na Arab Fashion Week w Dubaju, gdzie zaprezentuje swoją najnowszą kolekcję.

Pokaz w Dubaju to spełnienie moich marzeń i kluczowy moment w rozwoju marki – zaznacza Sylwia Romaniuk. Choć kolekcja stworzona na Fashion Week nie może zostać zaprezentowana wcześniej niż 19 maja, to projektanta zdradziła kilka szczegółów. Wiadomo, że zostanie ona utrzymana w kolorystyce typowej dla marki: złocie, beżu, bieli i czerni.

READY COUTURE W POLSKIM WYKONANIU

Spektakularne suknie w większości wykonane zostaną z jedwabiu i koronki. Marka Sylwii Romaniuk charakteryzuje się tym, że wszystkie projekty są ręcznie haftowane i obszywane kamieniami szlachetnymi – tak też pozostanie w przypadku kolekcji zaprezentowanej w Dubaju.

Źródło: materiały prasowe

Kobiecość, klasa, szyk i bajeczny urok – tak widzę kobietę Sylwii Romaniuk. Jakość i styl to główny motyw. Tworzę wizerunek moich klientek indywidualnie, dzięki czemu każda z nich błyszczy najjaśniejszym blaskiem – podkreśla projektantka.

Podejście Sylwii Romaniuk do swych klientek idealnie wpisuje się w najnowsze postanowienia Arab Fashion Week. Arab Fashion Council wprowadził do świata mody zupełnie nowy termin – ready couture. Z racji, iż klient luksusowy szuka personalizacji – odpowiedzią na to jest bliska, bezpośrednia relacja klienta z projektantem.

Pokaz Sylwii Romaniuk podczas Arab Fashion Week odbędzie się 19 maja o godz. 21:30 w Meyden Hotel & Grandstands Dubai.

Autor: Kaśka Michalak

Czytaj również: Moda ślubna 2018 – wiosenna kolekcja Elie Saab