Targi mody Polfash Bramee, czyli weekend z polską modą  

165
mat. prasowe

Zakupy u polskich marek i projektantów, strefa wywiadów prowadzona przez Joannę Horodyńską, akcja specjalna Style Hunter oraz strefa chilloutu – to tylko część z tego, co będzie się działo podczas kolejnej edycji targów mody Polfash Bramee, które 20 i 21 kwietnia odbędą się w Galerii Kaskada w Szczecinie. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Polfash Bramee (Polish Fashion Brand Meeting) to wydarzenie modowe, którego znakiem rozpoznawczym jest specjalnie zaprojektowana instalacja z miedzianych rur, pełniącej rolę showroomu wyselekcjonowanych polskich marek i projektantów. To właśnie tutaj przez dwa dni trwania targów będzie można zrobić zakupy u polskich twórców ubrań, butów, biżuterii i dodatków, i tym samym zaopatrzyć się w rzeczy, które idealnie odświeżą i uzupełnią garderobę na sezon wiosenno-letni.

Jednak Polfash Bramee to nie tylko zakupy, ale także strefa „Porozmawiajmy o modzie”, która jest okazją do zdobycia wiedzy na temat branży mody i światowych sukcesów polskich twórców. W tym roku wywiady z osobowościami ze świata mody poprowadzi modelka i dziennikarka Joanna Horodyńska. Jej gośćmi będą: założycielka marki MISBHV Natalia Maczek, ilustratorka mody Anna Halarewicz oraz blogerzy Tobiasz Kujawa i Olivia Kijo.  

>>> Przeczytaj również: Raf Simons zaprojektował kapsułową kolekcję okularów dla Calvin Klein

 Podczas targów przeprowadzona zostanie także akcja Style Hunter mająca na celu wyłonienie wśród odwiedzających Polfash Bramee najciekawiej ubrane osoby. Nagrodami będą karty na zakupy do wykorzystania podczas targów. Akcję Style Hunter pierwszego dnia targów poprowadzi Katarzyna Pytel, autorka bloga PaniEkscelencja (paniekscelencja.com), a drugiego dnia najlepiej ubrane osoby wskaże Olivia Kijo, autorka bloga oliviakijo.com.

Przez cały czas trwania targów Polfash Bramee dostępna będzie również strefa chillout’u, w której wszyscy miłośnicy mody i niebanalnych dodatków będą mogli zrelaksować się czytając magazyny o modzie i słuchając muzycznych setów DJ-a.

Targi mody Polfash Bramee, 20 i 21 kwietnia 2018, Galeria Kaskada w Szczecinie – bądź wyjątkowy i noś świadomie polską modę!

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Więcej informacji można znaleźć na stronach: www.polfashbramee.pl, www.galeria-kaskada.pl, facebook.com/polfashbramee

mat. prasowe