Najlepsze wydarzenia tego lata, które poleca redakcja Fashion Biznes

174
wydarzenia

Lato obfituje w wiele możliwości. W całej Polsce odbywa się ogromna liczba interesujących wydarzeń, które trudno zliczyć na palcach jednej ręki. Zdecydowany prym wiodą festiwale muzyczne i filmowe. Proponujemy listę wydarzeń, których nie można przegapić.

Big Boat 

16 lipca ze Skweru Kopciuszki w Gdyni wyruszy najbardziej imprezowy statek! BigBoat to 7-godzinny rejs po Bałtyku w rytmie muzyki od najlepszej klasy DJ-ów. Pula biletów mocno limitowana – 300 osób spragnionych oryginalnych muzycznych wrażeń. Dress code? Zdecydowanie bikini i dobry nastrój. Bilety kupicie TUTAJ.

Plötzlich am Meer / Nagle nad morzem 2017
To niezależny festiwal muzyki elektronicznej i klubowej, organizowany przez berlińską scenę muzyczną. Festiwal trwa od 25 do 27 sierpnia i w tym roku wyjątkowo zagości w Podczelu.
Bilety TUTAJ
Dwa brzegi w Kazimierzu Dolnym

Jeden z najsłynniejszych polskich festiwali filmowych, w tym roku trwa od 29 lipca do 6 sierpnia. Prawdziwy zastrzyk kultury – na festiwalu prezentowane są cenne filmy polskie i zagraniczne: premiery, ważne filmy roku minionego i obrazy, które miały kluczowe znaczenie dla rozwoju światowej kinematografii, jak również spektakle teatralne, wystawy, koncerty i wydarzenia innych dziedzin. Szczegóły TUTAJ.

>>>Czytaj również: Festiwale muzyczne, które warto odwiedzić w te wakacje
Up To Date w Białymstoku

To wydarzenie od lat gromadzi w Białymstoku wielotysięczną publiczność, skupiając przy tym ogólnopolską i międzynarodową uwagę. Pokrótce: mieszanka muzyki elektronicznej oraz najlepszego hip-hopu w połączeniu z innymi klimatami muzycznymi. Start 8 oraz 9 września. Bilety TUTAJ.

Męskie Granie – cała Polska

Kluczowe wydarzenie na mapie całej Polski. Od 8 lipca do 26 sierpnia w całej Polsce usłyszeć będzie można wybitnych artystów i tak samo wybitne brzmienia. Poznań, Wrocław, Katowice, Kraków, Warszawa oraz Żywiec – warto być w którymś z tych miejsc, bo tegoroczny line-up to: Artur Rojek, Brodka, Coma czy Łąki Łan.

Szczegóły TUTAJ.
OFF Festival

Największy festiwal muzyki alternatywnej w tym roku rozpoczyna się 4 sierpnia. Na czterech scenach wystąpi kilkudziesięciu artystów – m.in. PJ Harvey, Feist, Swans, Shellac, Talib Kweli Live, Beak>, The Black Madonna i Jessy Lanza. Bilety TUTAJ.

Autor: Kaśka Michalik