WIZAŻYSTA

    83

    Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Wizażysta

    Miasto: Pruszcz Gdański
    Dział: Dział e-commerce

    Obowiązki

    • Kreowanie wizerunku modelek i modeli do sesji fotograficznych eCommerce – wykonywanie makijażu oraz stylizacja fryzur, zgodnych z wcześniej ustalaną strategią wizerunkową danego brandu,
    • Kontrolowanie podczas sesji wyglądu modelek/modeli – poprawianie makijażu i fryzury,
    • Ścisła współpraca ze stylistami oraz fotografami,
    • Tworzenie strategii wizerunkowych pod kątem makijażu i fryzur dla wszystkich brandów (Reserved, Mohito, Cropp, House, SiNSAY).

    Wymagania

    • Zawodowe kwalifikacje w zakresie makijażu i stylizacji fryzur,
    • Znajomość bieżących trendów w modzie oraz umiejętność wykorzystywania ich w pracy,
    • Wysoka zdolność organizacji pracy własnej, także pod presją czasu,
    • Mile widziane doświadczenie w pracy przy sesjach zdjęciowych.

    Oferujemy

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • Możliwość rozwoju zawodowego, uczestnictwo w projektach dodatkowych,
    • Pracę w profesjonalnym studio fotograficznym – w największym eCommerce w Polsce,
    • Ciekawą pracę w kreatywnym zespole,
    • Profesjonalne szkolenia w zakresie wizażu oraz stylizacji fryzur
    • Możliwość wykupienia pakietu medycznego i pakietu Multisport,
    • Kupony rabatowe do sklepów: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay.

    Informacje dodatkowe

    W formularzu aplikacyjnym w kategorii „List Motywacyjny” prosimy załączyć portfolio – plik max. 2 MB, w formacie .ppt / .pdf / .jpg lub link do strony internetowej.

    To apply for this job please visit the following URL: http://www.lppsa.com/career,wizazysta-14427 →

    PODZIEL SIĘ