DORADCA KLIENTA W STUDIO KRAWIECKIM I SALONIE MODY MĘSKIEJ

    153
    • Sprzedawca
    • Warszawa

    Strona WWW VAN THORN

    VAN THORN to nowoczesne studio krawiectwa miarowego, w którym tworzymy wizerunek klientów z całego świata. Szyjemy na miarę i doradzamy naszym klientom jak dobrze wyglądać.

    W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Idealny kandydat to:

    • Osoba pasjonująca się modą męską, elegancją, przykładająca wagę do tego jak się ubiera, dla której wiązanie krawata czy muchy lub dobór poszetki jest zupełnie naturalne
    • Osoba potrafiąca doradzić jak się ubrać,
    • Osoba lubiąca ludzi, nawiązywanie nowych kontaktów i potrafiąca budować długotrwałe relacje
    • Osoba posiadająca łatwość komunikacji, pogodne nastawienie do życia
    • Osoba odpowiedzialna z dobrą organizacją pracy, konstruktywnym podejściem do rozwiązywania trudnych sytuacji i dbałością o detale
    • Osoba posiadająca wysoką kulturę osobistą
    • Osoba potrafiąca komunikować się w języku angielskim i obsługiwać komputer, urządzenia biurowe i media społecznościowe

    Mile widziane będą:

    • Doświadczenie w branży krawiectwa miarowego / made to measure
    • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta
    • Znajomość kroju lub projektowania odzieży

    Opis Stanowiska pracy

    Osoba zatrudniona na stanowisku Doradcy Klienta będzie zajmowała się obsługą klientów studia krawieckiego w tym:

    • Doradzaniem w wyborze tkaniny, fasonu, kroju odzieży
    • Zdejmowaniem miary
    • Określaniem potrzebnych do wprowadzenia korekt
    • Współpracą z krawcami
    • Doborem dodatków do stworzenia całościowej stylizacji
    • Dbaniem o wizerunek firmy i wygląd salonu

    Oferujemy

    • Ciekawą pracę w środowisku mody męskiej
    • Możliwość tworzenia różnorodnych stylizacji razem klientami
    • Przyjemną atmosferę pracy
    • Szkolenie wprowadzające oraz wsparcie na każdym etapie pracy
    • Stabilne zatrudnienie

    Prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres praca@vanthorn.pl

    Aby ubiegać się o pracę wyślij nam informacje o sobie na praca@vanthorn.pl

    PODZIEL SIĘ