Stylistka / Campaign Creator (m/f)

    824
    • Specjalista
    • Warszawa

    Strona WWW Westwing.pl

    MIEJSCE PRACY: Warszawa

    Piękny dom jest Twoją pasją! Znasz się na wnętrzarskich stylach. Cieszy Cię gdy możesz obcować z dobrze zaprojektowanymi przedmiotami. W wolnych chwilach śledzisz stylistyczne trendy. A jednocześnie masz analityczny umysł i jesteś dobrze zorganizowana. Szukamy kogoś takiego jak Ty. Oferujemy pracę na stanowisku:

    ZADANIA:
    • Tworzeniem oferty sprzedażowej Westwing
    • Stylistyczna selekcja asortymentu
    • Śledzenie aktualnych trendów i komunikowanie ich w kampaniach Westwing
    • Tworzenie kontekstów regularnych kampanii sprzedażowych oraz wyprzedażowych
    • Znajomość i analiza rynku Home&Living
    • Tworzenie prezentacji w PowerPoint
    • Kontakty z partnerami krajowymi i zagranicznymi
    OCZEKIWANIA:
    • Ukończone wyższe studia
    • Zainteresowanie designem i urządzaniem wnętrz
    • Znajomość wiodących stylów dekoratorskich
    • Wyczucie estetyki i doświadczenie w ekspozycji produktów
    • Odpowiedzialność, przedsiębiorczość i kreatywność
    • Dobra organizacja pracy własnej
    • Zdolności analityczne
    • Umiejętność realizowania projektów w zespole
    • Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
    • Bardzo dobra znajomość programów PowerPoint, Excel
    • Biegła znajomość języka angielskiego (weryfikowane podczas rekrutacji)
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    OFERUJEMY:
    • Satysfakcjonującą pracę na pełen etat
    • Możliwości rozwoju osobistego i zawodowego
    • Pracę w niehierarchicznej strukturze i przyjaznej atmosferze
    • Konkurencyjne wynagrodzenie

    Westwing to lider polskiej branży e-commerce w obszarze Home & Living.

    Działając na rynku z ogromnym potencjałem wzrostu, damy Ci możliwość rozwoju osobistego i zawodowego. W naszej kulturze organizacyjnej ważne jest nie tylko zaangażowanie, ale także praca w przyjaznej i nieformalnej atmosferze.

    Jeśli widzisz się w składzie zgranego i zaangażowanego w pracę zespołu – prześlij nam swoją aplikację!

    Jeśli jesteś odzwierciedleniem przedstawionego profilu i chcesz z nami rozwinąć swoje skrzydła, prześlij swoje CV za pomocą przycisku Aplikuj

    To apply for this job please visit the following URL: https://www.westwing.pl/joblist/?dept=Style & Creative#ofYS5fwU →

    PODZIEL SIĘ