STAŻYSTA PR

    417
    • Staż
    • Warszawa
    • Opublikowane 4 tygodnie temu

    McCann Worldgroup

    Stanowisko: Stażysta PR

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie wspierała realizację projektów z zakresu Public Relations oraz obsługi Social Media w agencji Weber Shandwick.

    Wymagania:

    •    codzienna obecność w biurze
    •    język angielski zaawansowany w mowie i w piśmie (co najmniej na poziomie B2)
    •    umiejętność pisania i redagowania tekstów
    •    aktywne zainteresowanie i korzystanie z mediów społecznościowych
    •    umiejętność sprawnego wyszukiwania informacji
    •    samodzielność i kreatywność w działaniu
    •    komunikatywność i umiejętność współpracy
    •    dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu
    •    otwartość, chęć zdobywania nowej wiedzy i umiejętności
    •    zainteresowanie tematyką PR

    Oferujemy:

    •    płatny staż (umowa zlecenie) z możliwością przedłużenia współpracy
    •    możliwość rozwijania zainteresowań związanych z PR i social media
    •    przyjazna atmosfera pracy i wsparcie zespołu
    •    ciekawe, interdyscyplinarne projekty
    •    praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

    Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać na adres:

    rekrutacja@mccannworldgroup.pl
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

    Aby ubiegać się o pracę wyślij nam informacje o sobie na rekrutacja@mccannworldgroup.pl

    Skorzystaj z webmaila: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook

    PODZIEL SIĘ