SPRZEDAWCA A SALONIE SIMPLE

    381
    • Sprzedawca
    • Warszawa

    Strona WWW Simple

    SIMPLE CREATIVE PRODUCTS S.A., duża polska firma z branży odzieżowej, w związku z dynamicznym rozwojem prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko:

    SPRZEDAWCA
    Miejsce pracy: Warszawa

    Główne zadania osoby zatrudnionej na tym stanowisku to:

    • realizowanie planów sprzedażowych
    • obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy
    • kreowanie wizerunku marki zgodnie z filozofią spółki

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • minimum średniego wykształcenia
    • doświadczenia w pracy w sprzedaży i obsłudze klienta
    • chęci do nauki i poznawania nowych zagadnień
    • umiejętności współpracy z innym

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym i niepełnym wymiarze czasu pracy
    • atrakcyjny system motywacyjny
    • pracę w stabilnej i znanej firmie
    • możliwość indywidualnego rozwoju i awansu
    • rozwój umiejętności stylizacji

    MASZ 20, 30, A MOŻE 40 CZY WIĘCEJ LAT? NIEWAŻNE. LUBISZ MODĘ I UŚMIECH?

    Przyślij swoje cv na adres: rekrutacja@simple.pl

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych dla realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez firmy Gino Rossi S.A. i Simple CP S.A.”

    Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami. Gwarantujemy pełną poufność zgłoszeń.

    Aby ubiegać się o pracę wyślij nam informacje o sobie na rekrutacja@simple.pl

    PODZIEL SIĘ