SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY DIGITAL

    221
    • Sprzedawca
    • Warszawa

    Burda International

    Jeśli jesteś osobą, która chciałaby realizować poniższe zadania:

    • Sprzedaż powierzchni reklamowej na serwisach z portfolio Burda Publishing
    • Przygotowanie ofert handlowych dla klienta
    • Tworzenie prezentacji w oparciu o działania digitalowe i cross-mediowe
    • Współpraca z obecnymi reklamodawcami oraz pozyskiwanie nowych kontaktów
    • Bieżąca analiza rynku reklamowego
    • Współpraca z działami wewnątrz firmy

    a ponadto wyróżniasz się poniższymi cechami:

    • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży powierzchni reklamowej w internecie (projekty specjalne / cross–mediowe)
    • Znajomość branży: moda, uroda, zdrowie
    • Zaangażowanie w pracę, wysoka motywacja i orientacja na cel
    • Samodzielność i inicjatywa w działaniu
    • Zorientowanie na klienta, umiejętności interpersonalne
    • Znajomość pakietu Office

    koniecznie aplikuj!

    A jeśli porozumiemy się co do wzajemnej współpracy, zaoferujemy Tobie:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat w międzynarodowej firmie
    • Pakiet benefitów pozapłacowych
    • Możliwość rozwoju
    • Przyjazne miejsce pracy
    • Nowoczesne biuro
    PODZIEL SIĘ