CUSTOMER SERVICE REPRESENTATIVE z językami obcymi – kontakt z domami mody

    366
    • Administracja
    • Gdańsk
    • Opublikowane 4 tygodnie temu

    Randstad

    Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

    Dla naszego Klienta, jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek Luxury współpracującego z branżą modową, do nowopowstałego globalnego centrum usług zlokalizowanego w Gdańsku, poszukujemy osób na stanowisko:

    Customer Service Representative z językami obcymi

    Obowiązki:

    • wsparcie Klientów i doradztwo w zakresie całego asortymentu, zastosowania i możliwości produktów, stanów magazynowych
    • zarządzanie procesem zamówienia (przygotowywanie ofert, zamawianie i organizowanie przesyłek, monitorowanie statusu zamówienia)
    • pilnowanie, aby zamówione przesyłki zostały dostarczone terminowo
    • kontrola kont kredytowych Klientów i dostosowanie oferty (sprawdzanie możliwości
    • Klientów, dostosowywanie odpowiednich rabatów, ustalenie warunków płatności)
      budowanie długofalowej relacji z Klientami
    • pomoc w rozwiązywaniu problemów poprzez zgłoszenie do odpowiedniego działu i dopilnowanie, że został on rozwiązany
    • współpraca z innymi działami
    • wprowadzanie danych do systemów

    Wymagania:

    • znajomość 3 języków obcych – języka angielskiego i niemieckiego( C1) + hiszpańskiego lub włoskiego
    • wcześniejsze doświadczenie w obsłudze klienta
      zainteresowanie branżą modową
    • doskonałe umiejętności komunikacyjne połączone z spokojną i przyjazną postawą oraz silną orientacją na klienta

    Klient oferuje:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • pracę w międzynarodowym środowisku
    • kontakt z klientem biznesowym
      pakiet benefitów (karta Multisport w całości finansowana przez pracodawcę, prywatna
    • opieka medyczna, ubezpieczenie NNW, zniżka 50% na produkty
    • możliwość rozwoju: szkolenia (zewnętrzne i wewnętrzne, online), lekcje językowe (niemiecki, francuski, włoski, hiszpański)
    • eventy, atrakcje okolicznościowe
    • klimatyczna i nietuzinkowa przestrzeń biurowa

    Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm

    Aby ubiegać się o pracę wyślij nam informacje o sobie na natalia.wodarczyk@randstad.pl

    Skorzystaj z webmaila: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook

    PODZIEL SIĘ