PROJEKTANT/ KUPIEC ODZIEŻY

    93
    • Kupiec
    • Poznań
    • Opublikowane 2 tygodnie temu

    CARRY

    POSZUKUJEMY KANDYDATÓW NA STANOWISKA: PROJEKTANT/ KUPIEC KOLEKCJI ODZIEŻY

    ZADANIA:
    – projektowanie odzieży
    – techniczne opracowanie projektów w języku angielskim
    – przygotowanie zamówień kolekcji
    – utrzymywanie kontaktów i prowadzenie negocjacji z zagranicznymi producentami

    DOŚWIADCZENIE I UMIEJĘTNOŚCI:
    – udokumentowane minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku projektanta odzieży w produkcji masowej ulokowanej w Azji
    – dobra znajomość języka angielskiego
    – podstawowa znajomość zagadnień konstrukcji i technologii szycia odzieży
    – znajomość programów graficznych
    – umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
    – doskonała organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole

    DODATKOWE OCZEKIWANIA:
    – wyczucie estetyki
    – pełne zaangażowanie
    – zdolności manualne i dokładność
    – praktycznie zainteresowanie modą i otwartość na potrzeby rynku

    Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełen etat.
    Miejsce pracy: Poznań
    Oferujemy ciekawą pracę i atrakcyjne wynagrodzenie.

    Aplikacje prosimy kierować na adres: rekrutacja@carry.pl lub CARRY Sp. z O.O., ul. Małe Garbary 9, 61-756 Poznań

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883)”

    Aby ubiegać się o pracę wyślij nam informacje o sobie na rekrutacja@carry.pl

    Skorzystaj z webmaila: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook

    PODZIEL SIĘ