KUPIEC MODY

    735
    • Kupiec
    • Gdańsk
    Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

    KUPIEC MODY

    Dział: Dział produktu
    Miasto: Gdańsk

    OBOWIĄZKI

    • Sprawna koordynacja procesu produkcji kolekcji,
    • Negocjacje handlowe (warunki współpracy, ceny, jakość, terminy),
    • Odpowiedzialność za realizację celów jakościowych, cenowych, terminowych i estetycznych podległego asortymentu,
    • Efektywna współpraca z wybranymi zagranicznymi producentami odzieży oraz pozyskiwanie nowych.

    WYMAGANIA

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz zainteresowanie modą i branżą odzieżową,
    • Wysokie, poparte sukcesami umiejętności negocjacyjno – handlowe,
    • Wykształcenie wyższe,
    • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
    • Dobra organizacja i umiejętność pracy w zespole,
    • Kreatywność i doskonałe umiejętności analityczne.

    OFERUJEMY

    • Stabilne miejsce zatrudnienia w międzynarodowym środowisku pracy.
    • Wyjazdy zagraniczne w ramach spotkań z dostawcami, targów branżowych, shoppingów i innych wydarzeń.
    • Odpowiedzialną pracę i samodzielność w podejmowaniu decyzji (zarządzanie budżetem, wybór dostawców, materiałów itp.).
    • Współpracę z grupą projektantów, technologów.
    • Realne możliwości poszerzanie swoich kompetencji oraz awansu.
    • Pracę w młodym, kreatywnym zespole.
    • Umowę o pracę.
    • Pakiet relokacyjny.
    • Świadczenia dodatkowe (współfinansujemy pakiet medyczny oraz kartę Multisport),
    • Kupony zniżkowe do naszych sklepów, rozbudowaną platformę szkoleniową, ubezpieczenie grupowe.

    To apply for this job please visit the following URL: http://www.lppsa.com/career,kupiec-mody-15376 →

    PODZIEL SIĘ