Booker

    171

    fukumodels Fuku Models

    Praca dla kobiety – biznes modowy Wrocław/ Warszawa

    Oferujemy:

    -duża samodzielność działania,
    -zapewnienie narzędzi niezbędnych do pracy,
    -praca w młodym, dynamicznym zespole,
    -możliwość podnoszenia kwalifikacji, rozwoju i awansu
    -dostęp do najciekawszych modowych wydarzeń w kraju

    Zadania:

    -organizacja i zarządzanie zespołem (m.in. sesje zdjęciowe, castingi, eventy, pokazy mody),
    -utrzymywanie kontaktów oraz prowadzenie korespondencji z obcojęzycznymi klientami firmy
    -przygotowanie ofert współpracy oraz prezentacji w ramach działalności firmy,
    -prace biurowe

    Wymagania:

    -bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    -pełna dyspozycyjność
    -wysoka kultura osobista
    -umiejętność pracy w stresie i dynamicznie zmieniających się warunkach
    -kreatywność, samodzielność, umiejętność strategicznego i analitycznego myślenia
    -prawo jazdy kategorii B
    -umiejętność obsługi komputera, znajomość oprogramowania: Pakiet Microsoft Office, Photoshop w zakresie podstawowym,
    -swoboda poruszania się w Internecie

    Zainteresowanych kandydatów prosimy o składanie aplikacji poprzez wysłanie CV na adres email martynajasinskaa@gmail.com.
    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn.29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych”.

    Aby ubiegać się o pracę wyślij nam informacje o sobie na contact@fukumodels.pl

    Skorzystaj z webmaila: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook

    PODZIEL SIĘ