ASYSTENT/KA KUPCA MODY

    177
    • Asystent
    • Kraków
    • Opublikowane 2 tygodnie temu

    Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Asystent/ka Kupca Mody

    Miasto: Kraków
    Dział: Dział produktu

    Obowiązki

    • Wykonywanie czynności asystenckich wspierających pracę Kupca oraz zespołu w procesie przygotowania i realizacji zamówień produktu,
    • Komunikacja z zagranicznymi dostawcami produktu,
    • Monitoring terminowości i jakości dostaw oraz wyjaśnianie pojawiających się nieścisłości,
    • Dbanie o poprawność sporządzonej dokumentacji oraz jej prawidłowy obieg,
    • Tworzenie, prowadzenie, uzupełnianie i nadzorowanie baz danych,
    • Korzystanie z nowoczesnych systemów wspierających proces przygotowania produkcji oraz zarządzania towarem,
    • Wykonywanie zadań operacyjnych związanych z procesem przygotowania produkcji.

    Wymagania

    • Wykształcenie wyższe lub w trakcie nauki zaocznej (preferowane kierunki: ekonomia, zarządzanie),
    • Bardzo dobra obsługa komputera (w szczególności program Excel),
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
    • Wysokie zdolności organizacyjne oraz doskonałe umiejętności analityczne,
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
    • Zainteresowanie modą lub/i branżą odzieżową.

    Oferujemy

    • Stabilne miejsce zatrudnienia w międzynarodowym środowisku pracy,
    • Realne możliwości poszerzanie swoich kompetencji oraz awansu,
    • Pracę w młodym, kreatywnym zespole,
    • Umowę o pracę,
    • Świadczenia dodatkowe (współfinansujemy pakiet medyczny oraz kartę Multisport),
    • Kupony zniżkowe do naszych sklepów, rozbudowaną platformę szkoleniową, ubezpieczenie grupowe.

    To apply for this job please visit the following URL: http://www.lppsa.com/career,asystentka-kupca-mody-14545 →

    PODZIEL SIĘ