ACCOUNT MANAGER B2B

    52
    • Stanowiska kierownicze
    • Kraków
    • Opublikowane 1 tydzień temu

    Wittchen

    WITTCHEN S.A. to lider na rynku ekskluzywnych produktów skórzanych. Firma rodzinna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych. W chwili obecnej w związku z rozwojem poszukujemy dynamicznej, konsekwentnej w działaniu, nastawionej na sukces osoby, która dołączy do naszego zespołu i wspólnie z nami będzie realizować naszą misję

    ,,Twórcze i eleganckie budowanie marki WITTCHEN przez ludzi dla ludzi”

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków

    Opis stanowiska:

    • zarządzanie portfelem kluczowych klientów i jego systematyczny rozwój na terenie woj. śląskiego, małopolskiego i podkarpackiego
    • realizacja planów sprzedaży
    • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
    • podtrzymywanie pozytywnych i długoterminowych relacji z istniejącymi klientami
    • przygotowywanie ofert oraz dostosowywanie ich do indywidualnych potrzeb klientów
    • sporządzanie planów i raportów ze sprzedaży oraz prowadzonych działań

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub w oparciu o współpracę B2B
    • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i prowizji
    • możliwość pracy w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji rynkowej, notowanej na GPW
    • prywatną opiekę medyczną
    • kartę sportowo-rekreacyjną Multisport oraz zniżki na firmowe produkty
    • odpowiedzialną, pełną wyzwań pracę w młodym zespole
    • samochód służbowy, laptop, telefon służbowy

    Wymagania:

    • min. 3- letnie doświadczenie handlowe we współpracy z klientem biznesowym
    • doświadczenie w sprzedaży usług B2B
    • umiejętność pozyskiwania klientów oraz zarządzania relacjami z klientami B2B
    • nastawienie na osiąganie założonych celów sprzedażowych
    • zorientowanie na wysoki standard obsługi klienta
    • wysokie umiejętności komunikacyjne, organizacyjne i negocjacyjne
    • umiejętność pracy pod presją czasu
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
    • wykształcenie wyższe
    • wysoka kultura osobista
    • prawo jazdy kat. B

    To apply for this job please visit the following URL: https://www.praca.pl/account-manager-b2b_1630189.html →

    PODZIEL SIĘ