Najromantyczniejsze miejsca w Warszawie to…

546
Źródło: boredpanda.com

Okres świąteczny sprzyja romansom. Ulice są pięknie oświetlone, a z pobliskich kawiarni unosi się zapach goździków i grzanego wina. Podpowiadamy, gdzie możecie zabrać swoją drugą połówkę na randkę i zapewniamy, że miejsc w Warszawie nie brakuje.

Źródło: thefabweb.com
Źródło: thefabweb.com

Stare Miasto – miejsce wpisane na listę UNESCO w 1980 roku dla nas zawsze będzie miejscem magicznym, gdzie wąskie uliczki nie tylko Was oczarują, ale wprowadzą w nastrój sprzyjający romansom. Znajdziecie tam wiele kawiarenek, gdzie po romantycznym spacerze możecie napić się wina i podziwiać Wisłę oraz część Warszawy. Myślicie, że to oklepane? Pewne rzeczy po prostu zawsze są na czasie.

Źródło: fineartamerica.com
Źródło: fineartamerica.com

Rynek Nowego Miasta – miejsce, w którym zakochacie się od pierwszego wejrzenia. Kamienice pamiętające jeszcze XIV wiek oraz stojąca na placu żeliwna studnia z herbem Nowego Miasta przeniosą Was do świata dalekiego od zgiełku miasta. Plusem tego miejsca są nie tylko liczne kawiarenki, ale również bliskie sąsiedztwo Parku Fontann.

Źródło: propertydesign.pl
Źródło: propertydesign.pl

Bar Panorama w hotelu Marriott – to miejsce znajduje się na ostatnim piętrze budynku hotelu, gdzie rozpościera się widok na miasto. Warto wybrać się tam wieczorem i podziwiać grę świateł Warszawy. Przepyszny, owocowy drink na rozluźnienie i piękny widok na panoramę miasta, czego chcieć więcej?

Źródło: intertekst.com
Źródło: intertekst.com

Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski – Twoja druga połówka ma artystyczną duszę i chcecie razem móc obcować podczas randki ze sztuką? Idealnym miejscem na wspólne odkrywanie świata sztuki jest Centrum Sztuki Współczesnej, które proponuje przeróżne wystawy i wydarzenia. Zapewniamy, że będziecie ukontentowani.

Źródło: konferencje.pl
Źródło: konferencje.pl

Centrum Artystyczne Fabryka Trzciny – jedno z najbardziej znanych miejsc w Warszawie. Jeżeli szukacie wrażeń, jednak nie wiecie na co się zdecydować, Centrum Artystyczne oferuje wachlarz atrakcji. Organizowane są tam koncerty, spektakle teatralne, pokazy mody i konferencje.

Źródło: metrowarszawa.gazeta.pl
Źródło: metrowarszawa.gazeta.pl

Zalew Zegrzyński – chcecie przeżyć przygodę i poczuć się niemal jak na wakacjach? Zalew Zegrzyński jest idealnym miejscem na aktywną randkę. W niedzielne poranki z podzamcza wyrusza stateczek, który zabierze Was nad Zalew. Romantyczny rejs to dopiero początek, bo na miejscu możecie wypożyczyć rowerek wodny i sami wypłynąć na wielkie wody niczym bohaterowie Bridget Jones.

Jest wiele miejsc, gdzie możecie pójść na idealną randkę, wszystko zależy od tego, co lubicie razem robić. Entuzjaści zwierząt powinni chociaż raz pójść do ZOO, zaś osoby kochające adrenalinę do parku linowego bądź na gokarty. Warto również odwiedzić Wilanów będący perłą polskiego baroku. Możliwości jest wiele.

Autor: Monika Szabelska