Na ratunek stale gubionym słuchawkom – odpowiedź na innowację Apple’a

111
Źródło: thingiverse.com

Mamy dobrą wiadomość! Właśnie rozwiązano być może największy problem pierwszego świata. Firma M3D, zajmująca się produkcją drukarek 3D, zaprojektowała parę kolczyków, które wyglądają jak małe koszyki i mają za zadanie zapobiec zgubieniu nowych i jakże cennych słuchawek Apple AirPods.

Źródło: thingiverse.com
Źródło: thingiverse.com

Decyzja Apple, aby zrezygnować z dotychczasowego gniazda słuchawkowego wraz z wprowadzeniem iPhone’a 7 zdenerwowała fanów firmy, którzy nie będą w stanie łatwo zastąpić np. zgubionych słuchawek kosztujących 159  dolarów. Mogłoby się zdawać, że firma M3D szybko zareagowała na potrzeby konsumentów. Mimo że dizajnerskie akcesoria nie są dostępne na rynku, to jednak ze strony internetowej firmy można sobie ściągnąć projekt i jeśli macie dostęp do drukarki 3D – stworzyć własne kolczyki. Modne rozwiązanie, biorąc pod uwagę fakt, że obecne na rynku drukarki 3D mogą łączyć ze sobą różne kolory i dostosowywać projekt do preferencji konsumenta.

Witamy w 2016 roku! Czy Twisty Earbud Catchers są na tyle innowacyjnym pomysłem, że możemy niedługo spodziewać się ich produkcji?

Autor: Monika Szabelska

PODZIEL SIĘ