Monika Jac Jagaciak wyszła za mąż!

368
Monika Jac Jagaciak suknie śłubna
Fot. Instagram pkedzierski

Monika Jac Jagaciak – jedna z najlepszych polskich modelek wyszła za maż za Branislava Jankica. Znajomi i przyjaciele podzielili się zdjęciami z ceremonii, która odbyła się w serbskiej miejscowości Salaš 137 niedaleko Nowego Sadu. 

W lipcowym numerze magazynu Elle siostry Jagaciak zdradzały szczegóły ceremonii, która odbyła się zgodnie z tradycją prawosławną. Suknię Moniki zaprojektowała Polka Kinga Malisz, projektantka domu mody Oscar de la Renta.

Monika Jac Jagaciak swoją karierę jako modelka zaczynała w wieku 13 lat. Swoje pierwsze kroki stawiała w domu mody Hermes, aby 3 lata później stać się twarzą segmentu beauty w Chanel. Z kolei Branislav Jankic (34), jeste fotografem i jak donosi serwis gazeta.pl: Studiował w Niemczech, a doświadczenie zdobywał w Mediolanie i Nowym Jorku. Miał okazję pracować u boku legend fotografii – Bruce`a Webera i Gian Paolo Barbieriego. Jako partner Moniki Jagaciak Jankic ujawnił się w listopadzie 2015 r., kiedy towarzyszył ukochanej na afterparty pokazu Victoria`s Secret. Para pozowała chwilę razem, po czym chłopak modelki usunął się w cień.

Here comes the beautiful bride 👰🏼 @jacmonika

A post shared by Paweł Kędzierski/ Ken Ji (@pkedzierski) on