mkPolka tworzona przez kobiety dla kobiet

1266

Każda kobieta ma inną, niepowtarzalną figurę, dlatego chcąc wyglądać idealnie poszukuje najlepszych materiałów oraz projektów. mkPolka to odpowiedź na damskie pragnienia i potrzeby, marka powstała z myślą o wszystkich kobiecych sylwetkach.

Dwie silne kobiety oraz dwa różne charaktery, z których powstała młoda i niepowtarzalna marka. Katarzyna i Marzena, od których imion zrodziły się inicjały mk, modę tworzą z najwyższą dbałością o szczegóły. Drobiazgowo dbają o każdy detal, który ma się znaleźć w ich kolekcji.

Charakterystycznym elementem linii na sezon wiosna-lato 2016 jest biel oraz odkryte plecy, ramiona, które uwydatniają siłę i piękno kobiecego ciała. Najwyższej jakości włoskie tkaniny podkreślają kobiece walory, tym samym zachęcając do poznania i noszenia zaprojektowanych ubrań.

mkPolka jest dla kobiet, które chcą czuć się wyjątkowo w każdej sytuacji, wymagających, zdecydowanych i pewnych swojej kobiecości. Marka to odpowiedź na potrzeby silnych indywidualistek, które w modzie stawiają na klasyczną i wygodną elegancję oraz minimalizm z użyciem najwyższej jakości tkanin. Ideą marki jest pasja tworzenia rzeczy unikatowych – zawsze z myślą o kobietach, uwzględniając przy tym wszystkie walory kobiecej figury.

mkPolka to pracownia projektowa stworzona z myślą o kobietach i przez kobiety tworzona. Pozornie delikatne kreacje, skrojone są na miarę każdej właścicielki – mówi Katarzyna Krawczyk, projektantka.

Fotograf: Rafał Jarzombkowski
Modelka: Sandra Kevin
Stylistka: Katarzyna Krawczyk
Make up: Anna Maria Zieja
Stylista fryzur: Kamil Pecka
Produkcja: mkPolka

PODZIEL SIĘ