5 męskich zapachów idealnych na wiosnę

637
Źródło: daan-mag.com

Coraz więcej mężczyzn przekonuje się, że dbanie o urodę to nic złego i nie uwłacza to ich męskości. Przedstawiamy 5 zapachów dla mężczyzn, które idealnie sprawdzą się wiosną.

>>> Przeczytaj również: Jak dobrać perfumy? 5 zapachów na wiosnę

Wiosna to czas, kiedy robimy porządki nie tylko w życiu osobistym, ale także doprowadzamy nasze ciało do porządku po długiej i męczącej zimie. U mężczyzn dobrze dobrane perfumy to podstawa. Potrafią one podkreślić indywidualny charakter i zwrócić na siebie uwagę. Mężczyzna wybierając perfumy, powinien kierować się własnymi upodobaniami i stylem życia. Ważne, żeby wybrany zapach dobrze komponował się z jego charakterem.

Oto 5 męskich zapachów, które naszym zdaniem idealnie sprawdzą się wiosną.

 

Źródło: douglas.pl

1. Tom Ford Portofino

Ponadczasowe oraz warte inwestycji perfumy. To żywy i wibrujący zapach przywodzący na myśl piaszczystą plażę. Doskonale oddaje chłodną bryzę oraz przejrzyście czystą wodę włoskiej Riviery. To nowoczesna odsłona klasycznej wody kolońskiej na bazie olejków cytrusowych, zaskakujących esencji kwiatowych oraz bursztynowej nuty, która pozostawia świeże, głębokie i trwałe wrażenie. Zawarte w nim noty to nerola, mandarynka, bergamotka, kwiat pomarańczy oraz lawenda.