Marta Jakubowski pokazuje kolekcję podczas London Fashion Week

468

Polska projektantka zachwyciła na Londyńskim Fashion Weeku. Jej prezentację okrzyknięto jedną z najciekawszych na tygodniu mody. Nic w tym dziwnego, gdyż zaprezentowana kolekcja na jesień-zimę 2017 jest skazana na sukces!

Marta urodziła się w Polsce, wychowywała w Niemczech. W 2014 roku ukończyła edukację na Royal College of Art ‑ prestiżowej uczelni w Londynie, czyli tam gdzie obecnie mieszka. Zaraz po skończeniu studiów zaczęła przygodę u boku Alexandra Wanga, Chalayana, Jonathana Saundersa i Bruno Pietera. Na własne nazwisko pracuje od 4 lat i jak widać – idzie jej to znakomicie.

Projektanta już po raz drugi zaprezentowała swoje prace na Londyńskim Tygodniu Mody, w sekcji dla młodych artystów NEWGEN. Kolekcja od razu zapada w pamięć dzięki rażącym kolorom. Dodatkowo Marta posłużyła się nietypowymi cięciami, wiązaniami bluzek, które pasują idealnie do szerokich spodni. Jednak najlepszym pomysłem są puchowe sukienki, przypominające nietypowe kurtki-puchówki.

Marta zrobiła świetne wrażenie i chyba nikogo to nie dziwi. Wielkie brawa dla artystki. Nie pozostaje nić innego, jak tylko życzyć dalszych sukcesów!