MARKETING: Bo w życiu najważniejsze są wolność i pokój!

95

A lone freediver escapes to another world underwater where his impossible dreams become reality.

Francisco Del Rosario znany z YouTube’a jako nurek i biolog robiący badania oceanologiczne zabiera nas do swojego świata. Razem z Jackiem Pirie oraz Alexem Hylands-White stworzyli wspaniały krótki film ukazujący piękno miejscowości El Hierro na Wyspach Kanaryjskich. The Superman jest projektem opisującym miłość Pirie’a i White’a do filmowania połączonym z doświadczeniem The Ocean Brothers oraz pasją do życia i wolności Bamford Watch Department, pokazujący ucieczkę do świata podwodnego, gdzie marzenia stają się rzeczywistością.

Pirie oraz White zgodnie przyznają, że gdy tylko zobaczyli na YouTube Rosario, od razu chcieli zrobić o nim film. Film, który ukaże nurkowanie nie tylko jako sport, ale również jako przełamywanie pewnych barier, łącząc marzenia z rzeczywistością.

George Bamford założyciel Bamford Watch Department personalizuje zegarki takich marek jak Rolex, Patek Philippe, Audemars Piguet czy Heuer. Postanowił wziąć udział w tym przedsięwzięciu nie tylko z uwagi na wspaniałą reklamę, ale jak twierdzi – na wspólnie wyznawane z Rosario wartości. Bamford stwierdził, że podziela energię i pasję do życia reprezentowane przez nurka i właśnie ta pasja popchnęła go m.in. do zbudowania Bamford Watch Department.

Widoki zapierają dech w piersiach, a sama idea filmu do nas przemawia utwierdzając w przekonaniu, że możemy wszystko, a tym co nas ogranicza jesteśmy tylko my. Z resztą zobaczcie sami.

Autor: Monika Szabelska

PODZIEL SIĘ