KONKURS: Zaprojektuj ramę i wygraj inteligentne lustro MirroCool

195

UWAGA KONKURS!

Rzucamy wyzwanie najlepszym! Kochasz innowacje i masz głowę pełną pomysłów? Zaprojektuj ramę do lustra MirrorCool i wygraj technologiczne cudo, które pozwoli Ci organizować swój czas.

Inteligentne lustro pokaże ci aktualny plan dnia czy przypomni o urodzinach ważnej osoby, ale przede wszystkim poprawi komfort twojego życia.

Skusisz się? Na zgłoszenia czekamy do 5 czerwca.

Zgłoszenia: kontakt@fashionbiznes.pl

Formularz zgłoszenia pracy konkursowej

Zaprojektuj ramę z czego chcesz: wydrukuj na drukarce 3D, wyhaftuj, uszyj, wyrzeźb. Wystarczy, że wyślesz do nas swój projekt a my go zrealizujemy. 


Żyjemy w ciągłym pośpiechu, cierpimy na brak czasu, stale zapominamy o istotnych sprawach. Jak to zmi29enić? W bardzo prosty sposób: patrząc na swoje odbicie. Jeśli nie wierzycie, przyjrzyjcie się bliżej polskiemu produktowi Mirrocool, który jest… inteligentnym lustrem.

Głównym zadaniem inteligentnego lustra jest poprawa komfortu życia domownika. Każdy domownik posiada własny profil, a dzięki komputerowi na ekranie wyświetlają się spersonalizowane i przydatne informacje. Masz dziś spotkanie o 11. na ul. Długiej, Autobus odjeżdża o 10.30 lub Deszczowo dziś – nie zapomnij zabrać parasola – to tylko kilka przykładów umiejętności inteligentnego lustra. Mirrocool ukaże ci także aktualny plan dnia, ale też przypomni o zażyciu leków i urodzinach ważnej osoby. Czytaj dalej TUTAJ.

REGULAMIN-KONKURSU-MirroCool

PODZIEL SIĘ