Siedem historii niezwykłych dziewczyn. Nowa kolekcja Femi Stories

437
Mat. prasowe

Femi Stories wypuściło właśnie nową kampanię wizerunkową. Kolekcja to siedem kapsuł i siedem historii dziewczyn Femi. Każda z nich jest inna, wyjątkowa. I stawia na życie po swojemu. 

W którym miejscu swojego życia jesteś? Masz dość miasta, właśnie pakujesz plecak, żeby stąd uciec i popatrzeć w niebo. A może wręcz przeciwnie, miejska dżungla cię energetyzuje, łapiesz wyzwania dnia jak trudne fale, jesteś nie do zatrzymania. Albo łapiesz te prawdziwe fale, w ciepłym balijskim słońcu. Skaczesz pod sceną na festiwalu rockowym? Masz obtarte stopy, więc zrzucasz tenisówki. Może po prostu idziesz na kawę z przyjaciółką, na poranną sesje jogi czy pobiegać z psem. Cokolwiek i gdziekolwiek robisz,  w Twoim sercu jest zawsze ta niesamowita energia, która czasem przeradza się w działanie, a czasem w medytacje. To dla Ciebie są te kolory: ziemi, terakoty, szmaragd dżunglowych liści, oceaniczny błękit, pastele, koral, złoto. Dzikość serca przeradza się w printy – intensywne motywy zwierzęce, boho, natura.

>>> Przeczytaj również: Dzień Kobiet z Łukaszem Jemiołem. Zobaczcie sylwetki z wczorajszego pokazu

Klientki mogą wybierać spośród kapsuł: Boho, Festival Queen, Nature Lover, Złoto Tropików, Life’s a Beach, Pink Leopard, Balance.

Mat. prasowe
Mat. prasowe
Mat. prasowe

OGLĄDAJ DALEJ