Kolejki do nowego salonu INGLOT na Oxford Street

794
mat. prasowe Inglot

Marka INGLOT otworzyła swój kolejny flagowy salon na jednej z najczęściej odwiedzanych i ekskluzywnych ulic świata – Oxford Street w Londynie. Chętnych nie zabrakło, wręcz przeciwnie. Fani marki ustawiali się przed drzwiami i czekali na oficjalne otwarcie sklepu.

Oxford Street to wyjątkowe miejsce dla miłośników luksusowych marek. To tutaj znajduje się blisko 300 butików i domów mody najbardziej znanych światowych brandów. Ulica uznana jest również za jedną z najbardziej ruchliwych w Europie. To właśnie tutaj, w samym sercu stolicy Wielkiej Brytanii, INGLOT otworzył kolejny flagowy salon. Obok Westfield Stratford i White City to już trzeci butki w Londynie.

mat. prasowe Inglot
mat. prasowe Inglot

INGLOT jest polską marką kosmetyczną, która od ponad dekady w zawrotnym tempie i z dużymi sukcesami zdobywa kolejne światowe rynki. Po tak rozpoznawalnych lokacjach jak Times Square w Nowym Jorku, Via Del Corso w Rzymie czy Queen Victoria Building w Sydney, przyszedł czas na londyńską Oxford Street, gdzie stanął kolejny flagowy salon marki kosmetycznej z Przemyśla. Huczne otwarcie przyciągnęło do butiku całe rzesze entuzjastów makijażu, którzy robiąc zakupy w sercu Londynu, z zachwytem podziwiali bogatą ofertę kolorystyczną marki.

mat. prasowe Inglot
mat. prasowe Inglot

INGLOT nie zwalnia tempa. Marka od lat stawia na ekspansję zagraniczną, dziś INGLOT obecny jest już w ponad 80 krajach. Po otwarciu londyńskiego salonu, będącego kolejnym flagowym sklepem marki na świecie, firma odlicza dni do otwarcia butików w kolejnych prestiżowych lokacjach: Mediolanie oraz Las Vegas.

Już wkrótce będziemy mogli mogli świętować otwarcie kolejnej polskiej marki na jednej z największych ulic zakupowych świata. Już w przyszłym roku na Oxford Street zagości Reserved.