FIRMA TYGODNIA: OTCF – tu rozwiniesz zawodowe skrzydła, ale i zrealizujesz pasje

954
fot. Andrzej Marchwiński, Fashion Images

OTCF S.A. to polska spółka z ponad 20-letnim doświadczeniem w produkcji odzieży i akcesoriów sportowych. Nieustannie pracuje nad rozwojem marek: najbardziej znanej 4F, codziennej odzieży sportowej Outhorn oraz specjalistycznych multibrandowych sklepów sportowych 4Faces.

W ofercie znajdują się stroje do uprawiania sportu: fitnessu, wypraw trekkingowych, a także do codziennego noszenia. Pierwsze sklepy detaliczne otwarto w 2003 r. Obecnie OTCF ma ponad 170 sklepów marki 4F w Polsce oraz kilkanaście za granicą, a produkty dostępne są w 33 krajach.

fot. Andrzej Marchwiński, Fashion Images

Siedziba mieści się w Wieliczce, jest także obecna w Olkuszu, Wolbromiu, Koszalinie oraz Warszawie. Marka ma ponad 500 pracowników, a łącznie z obsługą sklepów pracuje dla niej niemal 1,5 tys. osób. Wspiera profesjonalnych sportowców, tworząc m.in. prestiżowe kolekcje 4F dla reprezentacji Komitetów Olimpijskich Polski, Łotwy i Serbii oraz stroje sportowe i reprezentacyjne 4F dla narodowych związków sportowych, takich dyscyplin jak: narciarstwo, biathlon, łyżwiarstwo szybkie, lekkoatletyka oraz piłka ręczna. Firma jest wielkim fanem i kibicem sportu, promuje aktywny tryb życia i sportową rywalizację w duchu fair play.

Ten zespół to drużyna pełna zawodowych i sportowych pasji. Realizuje je w innowacyjnych i międzynarodowych projektach firmy. Podtrzymując ducha sportu korzysta z całej gamy benefitów m.in.: siłowni w biurach, treningów z trenerami personalnymi, udziału w firmowych drużynach sportowych czy imprezach integracyjnych, oczywiście także o charakterze sportowym.

Wraz z dalszym dynamicznym rozwojem firma poszerza struktury o kolejne utalentowane osoby. Wszystkie aktualne oferty pracy znajdziesz na stronie OTCF.

APLIKUJ TUTAJ