Elektroniczne wibracje z Converse

76
fot. materiały prasowe

Już za niespełna tydzień w Warszawie i Katowicach rozpoczną się muzyczne warsztaty Converse Rubber Tracks. Młodzi artyści będą mogli wziąć udział w dedykowanych spotkaniach z grupą profesjonalnych muzyków.

Globalny projekt Converse Rubber Tracks powstał w związku z pragnieniem marki, by podziękować społeczności muzycznej za jej wieloletnie zaufanie oraz by pomagać artystom w realizacji ich muzycznych planów i marzeń. Od momentu, gdy w lipcu 2011 roku zostało otwarte pierwsze flagowe studio Converse Rubber Tracks na Brooklynie, ponad 900 debiutującym artystom udało się skorzystać z szansy darmowego nagrywania swojej muzyki pod okiem doświadczonych inżynierów i dźwiękowców. Po zakończonej pracy w studio, artyści zachowują wszystkie prawa do nagranej muzyki. W ciągu ostatnich kilku lat z programu Rubber Tracks udało się skorzystać ludziom z praktycznie całego świata.

ELEKTRONICZNE WIBRACJE NA SCENIE W DWÓCH MIASTACH POLSKI

Na entuzjastów dobrego brzmienia czekają koncerty na żywo, które rozpoczną się 12 maja w Warszawie (DZiK – Dom Zabawy i Kultury) oraz 13 maja w Katowicach (KluboGaleria SARP) o godzinie 20:00. Polscy fani będą mieli szansę zobaczyć i usłyszeć islandzkiego producenta Futuregrapher oraz wyjątkowy duet Ffrancis, złożony z elektronicznego producenta Hatti Vatti oraz wokalistki Misi Furtak. Tak fenomenalne zestawienie artystów to gwarancja muzycznych uniesień, elektronicznych wibracji i doskonałej zabawy.

Wstęp na koncerty jest darmowy!

converse rubber tracks

PODZIEL SIĘ