Czy Lovvi.pl zdecyduje się na urodzinowe kody promocyjne na prezenty?

56
mat. prasowe Lovvi

Portal z prezentami, który pamięta o urodzinach? Obecnie takie rzeczy zdarzają się coraz częściej. Na polskim rynku jest coraz więcej portali z prezentami, które każdego klienta traktują indywidualnie.

Portal z prezentami to odpowiedź na problemy, jakie wiążą się w naszym życiu z coraz większym wyborem. Pokoleniu, które pamięta jeszcze niedobory z czasów PRL, narzekanie na zbyt dużą ilość towarów na półkach i różnorodność, może wydawać się dziwne. Jednak młodsi dobrze wiedzą, że również za duży wybór potrafi męczyć i… utrudniać wybór. Możemy zaobserwować to na przykładzie: rodzice chcą kupić coś synowi z okazji osiemnastych urodzin. Dziecko interesuje się komiksami, Gwiezdnymi Wojnami i lubi zwierzęta. Poszukiwania prezentu można rozpocząć właściwie na kilka miesięcy przed datą urodzin. Tyle bowiem potrzeba, by zorientować się i dokonać wyboru spośród tysięcy prezentów. Portale aukcyjne dodatkowo skonstruowane są w ten sposób, by wciągnąć nas do dalszych zakupów. Oglądamy zestaw komiksów Thorgala, ale już po chwili klikamy w obrazy ścienne inspirowane komiksami Marvela. Stamtąd przenosi nas do działu z kostiumami z superbohaterami, a później do oferty sprzedaży zegara w kształcie tarczy Kapitana Ameryka. Ale zaraz – ten sam sprzedawca ma też lampę w kształcie statku z Gwiezdnych Wojen. Co wybrać?

mat. prasowe Lovvi

Lovvi znacznie ułatwia zakupy

Odpowiedź zwykle okazuje się banalna. Czas trwania niektórych aukcji się kończy a prezenty przepadają. Rodzice zmęczeni tygodniami poszukiwań wybierają na ślepo pierwszą rzecz, która wpadnie im w ręce, i często nie jest to nawet coś, co ucieszyłoby solenizanta. Na szczęście można inaczej. Portale z prezentami takie jak Lovvi to miejsca, w których wybór jest duży, ale nie przytłaczający. Od początku możesz samodzielnie wybrać, jakiego rodzaju ma być to prezent: dla osiemnastoletniego chłopaka, który jest prymusem, od kochającego dziadka. W ten sposób łatwo dobierzesz coś, co na pewno się spodoba, jak dobrej jakości pióro wieczne czy karnet na kilka godzin wirtualnej rzeczywistości. Jeszcze prościej będzie, gdy Lovvi wprowadzi zapowiadane urodzinowe kody promocyjne na prezenty. Pozwoli Ci to nie tylko dobrać coś dla ukochanej osoby, ale też dla… siebie.

mat. prasowe Lovvi

Czy będą urodzinowe rabaty?

Rabaty z okazji urodzin to stosunkowo nowe rozwiązanie na polskim rynku. Wystarczy, że podczas rejestracji podasz datę urodzenia, by otrzymać prezent w postaci urodzinowego kodu promocyjnego na prezenty czy rabatu z okazji urodzin na wybrane produkty. W ten sposób to Ty sam zrobisz sobie najlepszy prezent. Możesz też wskazać krewnym czy znajomym adres strony Lovvi tak, by mieć pewność, że trafią w Twój gust. Dzięki rabatom każdy, kto dokonuje zakupów na portalu może poczuć się wyjątkowy. Ułatwia to duży wybór, dzięki któremu na pewno nie kupisz na urodziny czy rocznicę tego samego, co znajomi. To dziś coraz powszechniejszy problem. Sieciowe sklepy i markety dostępne w galeriach handlowych oferują stosunkowo nieduży wybór i w wolnych chwilach zagląda do nich każdy. Efekt? Trudno uniknąć sytuacji, gdy dany prezent powtarza się kilkakrotnie w czasie Świąt czy urodzin. Co ciekawe, portale z prezentami można traktować też jako wskazówki, gdy sami mamy urodziny. To też popularne z okazji ślubu. Zamiast liczyć na domyślność gości, możemy wysłać im wybraną stronę z prezentami z portalu takiego, jak Lovvi. Każdy będzie mógł wybrać, co chce kupić. Goście weselni będą mogli też złożyć się na jeden droższy upominek, jeśli chcą kupić coś większego.