A kim Ty chciałeś zostać w dzieciństwie? Niezwykły projekt Aarona Sheldona

173
Fot. Aaron Sheldon

Każdy w dzieciństwie miał swoje plany, marzenia i wyobrażenia o swoim dorosłym życiu. Wcielaliśmy się w role gwiazd rocka czy superbohaterów, malowaliśmy się, jak nasze mamy, mierzyliśmy futra babć. Nie każdy z nas miał jednak rodzica-fotografa, który potrafił uchwycić nasze dziecięce fantazje.

Harrison Sheldon ma to szczęście, że jego tata potrafi uwiecznić piękne chwile, czego efektem jest projekt Small Steps Are Giant Leaps, w którym Aaron Sheldon prezentuje marzenia o byciu astronautą swojego syna. Jak twierdzi autor fotografii – taka forma spędzania czasu to też sposób na zacieśnienie rodzinnych więzi i na rozwinięcie kreatywności w dziecku, ponieważ Harrison bierze udział w całym procesie powstawania zdjęć: od pomysłów na kadry, po wybieranie najlepszych ujęć.

Intymne i pełne czułości fotografie pozwalają nam wrócić myślami do okresu młodości, zatrzymania się i zastanowienia, czy spełniliśmy nasze marzenia z czasów, kiedy wszystko było możliwe, a przyszłość tak fascynująca i pełna obietnic?

Fot. Aaron Sheldon
Fot. Aaron Sheldon
Fot. Aaron Sheldon

Autor: Tatiana Zawrzykraj