Plispliz – spódnica dla każdej rowerzystki polskiej marki

550

Moda rowerowa to jeden z bardziej popularnych trendów. Wiele platform radzi, jakie ubrania dobrać na rower, zaznaczając przy tym, iż miejska stylizacja na rower jest tak samo ważna jak każda inna. Motyw ten wykorzystała polska marka plispliz.

Brand plispliz to marka ubrań dla miejskich rowerzystek. Za plispliz stoją Karolina i Adrian, na co dzień pracujący w warszawskich agencjach reklamowych. Pierwszy produkt z kolekcji, tak zwane plisy, to kolorowe plisowane spodenki, których konstrukcja sprawia, że po założeniu układają się w kobiecą spódnicę. 

Plisy zostały stworzone z myślą o kobietach, które nie chcą rezygnować ze spódnic nawet podczas jazdy na rowerze. To bardzo ważne, gdyż typowe spódnice nie zawsze spełniają zadanie – oprócz podwiewania, istnieje ryzyko wkręcenia w koło.

plisplis
Źródło: materiały prasowe

Za to plisy nie podwiewają się, są wygodne i wykonane z miłej w dotyku tkaniny. plispliz w tym sezonie stawia na kolory (intensywny kobalt i fiolet, dziewczęcy róż, delikatniejszy miodowy i klasyczny czerwony) oraz oryginalne printy. Wszystkie wzory są autorskie, nadrukowywane w krótkich seriach, zaś produkcja w pełni odbywa się w Polsce.

Idealne rozwiązanie na rower zostało właśnie stworzone – możecie zakupić je TUTAJ.

Autor: Kaśka Michalik