2017: Światowe targi, na których powinieneś wystawić swoją firmę

1420

Tarde shows, czyli targi czy wystawy są jedną z najstarszych rynkowych instytucji i sięgają starożytnego Rzymu. Ogromne znaczenie targów jest widoczne w branży modowej, gdzie trendy nieustannie się zmieniają co sprawia, że tego typu wydarzenia stanowią ciekawą platformę wiedzy oraz inspiracji. Dla nas targi są niejako siedliskiem talentów i skarbcem nowych i niezwykłych produktów. Idąc tropem Ali-Baby z baśni Tysiąca i jednej nocy ośmielamy się zawołać: sezamie otwórz się!, przedstawiając tym samym perełki spośród wydarzeń nadchodzącego roku wybrane przez redaktorów WGSN/INSIDER.

Bright, Berlin, 17-19 styczeń

Nietuzinkowe printy i energetyzujące wzory będziemy mogli podziwiać w styczniu w Berlinie. Bright jest idealnym miejscem na pokazanie nowych trendów czerpiących m.in. z subkultur w tym kulturay hip-hopu. Inspirujące wydarzenie!

Capsule, Nowy Jork, 24-26 styczeń

Jian DeLeon, Senior Menswear Editor przekonuje, że warto odwiedzić to miejsce ze względu na nacisk wystawców na produkt, a nie na efektowne dekoracje. W tym spektaklu główną rolę gra projekt, a my zdecydowanie jesteśmy na tak!

CIFF, Kopenhaga, 1-3 luty

Robbie Sinclar poleca nam CIFF w Kopenhadze, twierdząc że na targach, które są na wysokim poziomie każdy znajdzie coś dla siebie i odkryje ciekawe kolekcje i nowe niesamowite marki. Nie możemy się już doczekać!

WOMAN, Nowy Jork, 23-25 luty

Raj dla entuzjastów akcesoriów i obuwia. Wystawione marki na WOMAN w Nowym Jorku z pewnością zmienią oblicze kobiecej mody. Na rewolucję nie musimy długo czekać, gdyż możemy być jej świadkami już w lutym 2017 roku.

Desert & Denim, Joshua Tree, 24-25 luty

Coś dla miłośników nieokiełznanych przygód. Targi, modowy festiwal, letni obóz na pustyni – wszystkie sformułowania idealnie odzwierciedlają ducha Desert & Denim. Wyjątkowe wydarzenie niczym nie przypominające typowych targów.

Cool Kids & China Licensing Expo, Shanghai, 18-21 lipiec

Targi przyciągają ze względu na niezwykle szybki rozwój rynku tamtego regionu, a wystawcy skupiają na sobie globalną uwagę. Dzięki targom Cool Kids & China Licensing Expo możemy mieć wgląd na istotny obszar azjatyckiego rynku.

Luxe Pack, Monako, 2-4 październik

Tym razem coś z kategorii pięknie zapakowanych produktów. Po ciekawych wystawach Luxe Pack w Nowym Jorku czas na Monako. W 2017 roku właśnie tam odbędą się targi, na których zobaczymy produkty zaprojektowane specjalnie na tę okazję.

Zapowiada się ciekawie!